Luc Art and Painting http://luc-luc.nl Art and Painting Sun, 03 Sep 2017 06:51:12 +0000 nl hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.5.10 Boot Dusseldorf 21/29 jan 2016 http://luc-luc.nl/boot-dusseldorf-2129-jan-2016/#utm_source=rss&utm_medium=rss Sun, 15 Jan 2017 14:42:20 +0000 http://luc-luc.nl/?p=526 Boot Dusseldorf 21/29 jan 2016

Galerie hall19  stand 16

hier is luc. aan wezig

]]>
Opening Galerie luc en de Roode Molen http://luc-luc.nl/opening-galerie-luc-en-de-roode-molen/#utm_source=rss&utm_medium=rss Sun, 15 Jan 2017 14:36:46 +0000 http://luc-luc.nl/?p=521 Woensdag 18 jan i s de openingen van onze vernieuwde galerie

de Roode Molen en Luc zijn nu samen en onder het genot van een drankje kan je de vernieuwde galerie bezoeken

]]>
Kunstmarkt Ootmarsum http://luc-luc.nl/kunstmarkt-ootmarsum/#utm_source=rss&utm_medium=rss Sun, 26 Jun 2016 16:06:45 +0000 http://luc-luc.nl/?p=480 26/27/28 kunstmark in het kunststad van het oosten Ootmarsum

hier is luc, personlijk aan wezig

]]>
Kunstmarkt Spaardam http://luc-luc.nl/kunstmarkt-spaardam/#utm_source=rss&utm_medium=rss Sun, 26 Jun 2016 16:04:55 +0000 http://luc-luc.nl/?p=478 23 juli en 6 aug is in het sfeer volle haven stad Spaardam

de 26 ste kunstmark plaats

ook hier is luc persoonlijk aan wezig

]]>
Kunstmark Bergen aan zee http://luc-luc.nl/kunstmark-bergen-aan-zee/#utm_source=rss&utm_medium=rss Sun, 26 Jun 2016 16:02:26 +0000 http://luc-luc.nl/?p=476 Vrijdag 22 juli en 5 aug  kustmarkt in het sfeer vol plaatstje Bergen aan zee

hier is kunstenaar luc. persoonlijk aanwezig

Bergen aan zee is een van de oudste kunstmarkten van Nederland

]]>
kunst in het volkspark Enschede http://luc-luc.nl/kunst-in-het-volkspark-enschede/#utm_source=rss&utm_medium=rss Tue, 19 Apr 2016 19:15:35 +0000 http://luc-luc.nl/?p=445 lg-KihV-website

Zondag 10 juni  volkspark Enschede

de grootse kunstmarkt van Nederland

ook Luc, is hier persoonlijk aanwezig

]]>
Atelierroute Almelo http://luc-luc.nl/atelierroute-almelo/#utm_source=rss&utm_medium=rss Sat, 30 Jan 2016 19:13:17 +0000 http://luc-luc.nl.217-23-4-245.website-realisatie.eu/?p=154 Atelierroute Almelo

26/27 sept open artelier route almelo

u kunt het arlelier bezoeken op schokland 4

luc, is aanwezig van 11uur tot 17.00 uur

]]>
Boot Dusseldorf 23/31 jan 2016 http://luc-luc.nl/boot-dusseldorf-2331-jan-2016/#utm_source=rss&utm_medium=rss Sat, 30 Jan 2016 19:12:49 +0000 http://luc-luc.nl.217-23-4-245.website-realisatie.eu/?p=151 2016_boot_Header_985x165_motorboot
Boot Dusseldorf 23/31 jan 2016

Galerie hall stand 16

hier is luc. aan wezig

]]>